Her motorun hayal ettiği bir takım arkadaşı vardır...
Bize Ulaşın
+90 212 485 17 14
info@baysanmarine.com

KURUMSAL


Tarihçe
 

Dişli Üretiminde 32. Yıl..

BAYSAN, 1978 yılında başladığı dişli üretimi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda kalitesini ispat etmiş, Türkiye'nin yanı sıra başta Amerika olmak üzere Kanada, Yunanistan, Hollanda, Danimarka,İtalya,Almanya, Belarus ülkeleri, İngiltere, Cezayir, Rusya,Çin, Mısır, Macaristan ve Uzakdoğu ülkeleri gibi geniş bir alanda saygın bir kuruluş olarak kendine yer bulmuştur. İmalat teknolojisi konusunda Türkiye'nin lider firmalarından birisi olan BAYSAN, otomotiv, tarım ve iş makinaları endüstri sektörü alanında çalışan ana sanayi firmalarının sistem ve dişli ihtiyacını karşılamaktadır.

Buna ilave olarak, tasarımını gerçekleştirdiği 3 adet mekanik deniz şanzımanı ve 7 adet hidrolik deniz şanzımanı ayrıca Dişli Çapak Alma Tezgahı üretimine yönelmiş ve sürekli genişleyen bayii ağı ile bu alanlarda ürün yelpazesini genişletmektedir. BAYSAN, Türkiye pazarında yükselme h edefini, ''teknoloji ve estetik'' anlayışı ile üretim ve pazarlamanın tüm alanlarına yaymış ve orta vadeli hedefini; "ulusal ve uluslararası pazarlarda markalaşmak" olarak tanımlamıştır.

 
 

Üretim Bir Sanattır
 

Fonksiyonel tüm işlemeler, montaj ve test operasyonları Baysan tesisleri içinde gerçekleştirilmekte, döküm, dövme, sac pres, hırdavat, aksam gibi diğer parçalar ISO 9001 prosedürüne uygun üretim yapan Türk yan sanayi firmalarından temin edilmektedir.

Yüzey sertleştirme, nitrasyon, sementasyon gibi çeşitli ısıl işlem faaliyetleri ile çinko kaplama, fosfat kaplama, kataforez boya, püskürtme boya ve fırınlama gibi çeşitli işlemleri ise yine ISO 9001 prosedürüne uygun üretim yapan Türk yan sanayi firmaları tesisleri içinde gerçekleştirilmektedir.